Onze nieuwe speelzaal!

We hebben een nieuwe speelzaal en daar maken we graag gebruik van!

  • welk duo heeft de kortste straat naar de brand? We meten straten met speelgoed, maar kwamen tot de conclusie dat het beter was om allemaal hetzelfde materiaal te gebruiken, want pas dan konden we weten wie de kortste weg had naar het brandend appartement.
  • rijmrun beroepen: in het midden van de zaal lag een mat waarop wij mochten staan. Aan de muren in de zaal hingen verschillende beroepen afgebeeld. Juf zei een woord en wij moesten zo snel mogelijk lopen naar het rijmwoord.
  • zoektocht naar pictogrammen in onze school: per twee mochten we op stap gaan in onze school (mits enkele duidelijke afspraken!) 😉 We moesten op zoek naar het gekregen pictogram. Waar hangt het, waarom hangt het precies op die plaats en wat betekent het?
  • welke brandweerman/vrouw springt het verst: de sprong werd gemeten met onze voeten. De finalewedstrijd werd gespeeld door een jongen en een meisje. 🙂
  • rijmmemorie vlammen: op zoek naar 3 rijmwoorden in een memorie, niet gemakkelijk maar we deden het super door goed samen te werken!

De Bever Centrum

Kleuter, 1e, 2e en 3e leerjaar

4e, 5e en 6e leerjaar

De Bever Kapelhoek

Kleuter en lager