Team

Ons zorgteam, schoolbestuur, leerkrachten en administratieve medewerkers.

De Bever Centrum

Leerkrachten
Mevr. Carine Parmentier
peuter/1ste kl A
carine.parmentier@arkorum.be
Mevr. Els Verhaeghe
peuter/1ste kl B
els.verhaeghe@arkorum.be
Mevr. Christa Coghe
peuter/1ste kl C
christa.coghe@arkorum.be
Mevr. Hilde Commeyne
2de kl A
hilde.commeyne@arkorum.be
Mevr. An Verstraete
2de kl B
an.verstraete@arkorum.be
Mevr. Nicole Billiet
2de kl B
nicole.billiet@arkorum.be
Mevr. Griet Devolder
3de kl A
griet.devolder@arkorum.be
Mevr. Anneleen Messiaen
3de kl A
anneleen.messiaen@arkorum.be
Mevr. Janne Verhaest
3de kl B
janne.verhaest@arkorum.be
Mevr. Sofie Portier
1A
sofie.portier@arkorum.be
Mevr. Celien Vanhecke
1B
celien.vanhecke@arkorum.be
Mevr. Kristien Desimpelaere
2A
k.desimpelaere@arkorum.be
Mevr. Stefanie Valcke
2A
stefanie.valcke@arkorum.be
Mevr. Sylvie Kesteloot
2B
sylvie.kesteloot@arkorum.be
Dhr. Kurt Braeye
3A
kurt.braeye@arkorum.be
Mevr. Tine Verhelle
3A
tine.verhelle@arkorum.be
Mevr. Liesbet Vanderghote
3B
liesbet.vanderghote@arkorum.be
Dhr. Geert Debackere
4A
geert.debackere@arkorum.be
Mevr. Laura Bossuyt
4B
laura.bossuyt@arkorum.be
Dhr. Dries Lievens
5A
dries.lievens@arkorum.be
Mevr. Annick Lein
5B
annick.lein@arkorum.be
Mevr. Katrien Kerkhof
6A
katrien.kerkhof@arkorum.be
Mevr. Merel Backelandt
6A
merel.backelandt@arkorum.be
Mevr. Louise Vandoorne
6B
louise.vandoorne@arkorum.be
Godsdienstleerkracht
Mevr. Delphine Panen
2B-3A-3B
delphine.panen@arkorum.be

De Bever Kapelhoek

Leerkrachten
Mevr. Lore Deceuninck
Konijntjesklas
annelore.deceuninck@arkorum.be
Mevr. Magali Verbauwhede
Schaapjesklas
magali.verbauwhede@arkorum.be
Mevr. Hannelore Vandecappelle
Bijtjesklas
h.vandecapelle@arkorum.be
Mevr. Anneleen Messiaen
Bijtjesklas
anneleen.messiaen@arkorum.be
Mevr. Roos Carron
1ste lj
roos.carron@arkorum.be
Lieselotte Cloet
1ste lj
lieselotte.cloet@arkorum.be
Mevr. Andel Lefere
2de lj
andel.lefere@arkorum.be
Mevr. Merel Backelandt
3de lj
merel.backelandt@arkorum.be
Mevr. Leen Serry
3de lj
leen.serry@arkorum.be
Mevr. Sarah Vrient
4de lj
sarah.vrient@arkorum.be
Mevr. Stefanie Vandecasteele
5de lj
s.vandecasteele@arkorum.be
Mevr. Eline Nevejant
6de lj
eline.nevejant@arkorum.be

De Bever Centrum - Kapelhoek

Zorgteam
Mevr. Elke Vercaigne
Zorgcoördinator
elke.vercaigne@arkorum.be
Mevr. Lieselot Meeuws
Zorgcoördinator
lieselot.meeuws@arkorum.be
Mevr. An Verstraete
Ambulante zorg
an.verstraete@arkorum.be
Mevr. Nicole Billiet
Ambulante zorg
nicole.billiet@arkorum.be
Mevr. Stefanie Valcke
Ambulante zorg
stefanie.valcke@arkorum.be
Mevr. Tine Verhelle
Ambulante zorg
tine.verhelle@arkorum.be
Beleidsondersteuning
Mevr. Elke Vercaigne
elke.vercaigne@arkorum.be
Mevr. Femke Van Den Haute
femke.vandenhaute@arkorum.be
Bewegingsopvoeding
Mevr. Els Wostyn
els.wostyn@arkorum.be
Mevr. Anneleen Missiaen
anneleen.messiaen@arkorum.be
Mevr. Bernadette Delaere
bernadette.delaere@arkorum.be
Dhr. Ruben Berteloot
ruben.berteloot@arkorum.be
Kinderverzorgster
Mevr. Joke Duyck
joke.duyck@arkorum.be
Secretariaat
Mevr. Lisa Wyffels
lisa.wyffels@arkorum.be
Mevr. Maureen Bogaert
maureen.bogaert@arkorum.be
Mevr. Joke Pollet
joke.pollet@arkorum.be
Mevr. Tine Boydens
tine.boydens@arkorum.be
Directieteam
Dhr. Jan Vervaecke
jan.vervaecke@arkorum.be
Mevr. Marleen Dujardin
marleen.dujardin@arkorum.be
Interessante links

De Bever Centrum

Kleuter, 1e, 2e en 3e leerjaar

4e, 5e en 6e leerjaar

De Bever Kapelhoek

Kleuter en lager