Team

Ons zorgteam, schoolbestuur, leerkrachten en administratieve medewerkers.

De Bever Centrum

Leerkrachten
Mevr. Carine Parmentier - De hr. Cedric Herreman
peuter/1ste kl A
carine.parmentier@arkorum.be - cedric.herreman@arkorum.be
Mevr. Els Verhaeghe
peuter/1ste kl B
els.verhaeghe@arkorum.be
Mevr. Anneleen Messiaen - Mevr. An Verstraete
peuter/1ste kl C
anneleen.messiaen@arkorum.be - an.verstraete@arkorum.be
Mevr. Hilde Commeyne
2de kl A
hilde.commeyne@arkorum.be
De hr. Cedric Herreman - Mevr. Saskia De Poorter
2de kl B
cedric.herreman@arkorum.be - sakia.depoorter@arkorum.be
Mevr. Justine Rosseel
3de kl A
justine.rosseel@arkorum.be
Mevr. Janne Verhaest - Mevr. An Verstraete
3de kl B
janne.verhaest@arkorum.be - an.verstraete@arkorum.be
Mevr. Sofie Portier
1A
sofie.portier@arkorum.be
Mevr. Stefanie Valcke
1B
stefanie.valcke@arkorum.be
Mevr. Kristien Desimpelaere - Mevr. Sietske Denys
2A
k.desimpelaere@arkorum.be - sietske.denys@arkorum.be
Mevr. Sylvie Kesteloot (nu vervangen door Marte Deprez)
2B
sylvie.kesteloot@arkorum.be
Mevr. Louise Vandoorne
3A
louise.vandoorne@arkorum.be
Mevr. Liesbet Vanderghote
3B
liesbet.vanderghote@arkorum.be
Mevr. Marie Vanden Bussche
4A
marie.vandenbussche@arkorum.be
Mevr. Laura Bossuyt
4B
laura.bossuyt@arkorum.be
Dhr. Dries Lievens
5A
dries.lievens@arkorum.be
Mevr. Febe Dekeyzer
5B
febe.dekeyzer@arkorum.be
Mevr. Katrien Kerkhof
6A
katrien.kerkhof@arkorum.be
Mevr. Ine Verstraeten
6B
ine.verstraeten@arkorum.be

De Bever Kapelhoek

Leerkrachten
Mevr. Sharon Verbeke
Konijntjesklas
sharon.verbeke@arkorum.be
Mevr. Hannelore Vandecappelle
Bijtjesklas
h.vandecapelle@arkorum.be
Mevr. Roos Carron
1ste lj + ambulante zorg 1ste graad
roos.carron@arkorum.be
Mevr. Ellen Hellebuyck
2de lj (+ 1ste in de namiddag)
ellen.hellebuyck@arkorum.be
Mevr. Femke Van Den Haute - Mevr. Daisy Lootens
3de lj
femke.vandenhaute@arkorum.be - daisy.lootens@arkorum.be
Mevr. Arcelline Schaubroeck
4de lj
a.schaubroeck@arkorum.be
Mevr. Andel Lefere
5de lj
andel.lefere@arkorum.be
Mevr. Eline Nevejant (nu vervangen door mevr. Veerle Deseranno)
6de lj
eline.nevejant@arkorum.be (veerle.deseranno@arkorum.be)

De Bever Centrum - Kapelhoek

Zorgteam
Mevr. Saskia De Poorter
Zorgcoördinator kleuter
sakia.depoorter@arkorum.be
Mevr. Lieselot Meeuws
Zorgcoördinator Lager Centrum
lieselot.meeuws@arkorum.be
Mevr. Ine Verbrugghe
Zorgcoördinator Lager Kapelhoek
ine.verbrugghe@arkorum.be
Beleidsondersteuning
Mevr. Marleen Dujardin
marleen.dujardin@arkorum.be
Mevr. Saskia De Poorter
sakia.depoorter@arkorum.be
Mevr. Ine Verbrugghe
ine.verbrugghe@arkorum.be
Bewegingsopvoeding
Mevr. Olivia Couckhuyt
Kleutergym
olivia.couckhuyt@arkorum.be
Mevr. Melissa Segers
Kleutergym (op vrijdag centrum)
melissa.segers@arkorum.be
Mevr. Hélène Van Den Steen
L.O. Centrum
helene.vandensteen@arkorum.be
Dhr. Ruben Berteloot
L.O Kapelhoek en Centrum
ruben.berteloot@arkorum.be
Kinderverzorgster
Mevr. Bianca Theunynck
bianca.theunynck@arkorum.be
Mevr. Axana Loran
axana.loran@arkorum.be
Secretariaat
Mevr. Lisa Wyffels
lisa.wyffels@arkorum.be
Mevr. Joke Pollet
joke.pollet@arkorum.be
Mevr. Tine Boydens
tine.boydens@arkorum.be
Directieteam
Dhr. Jan Vervaecke
Aanspreekpunt ouders - zorg - administratie -infrastructuur
jan.vervaecke@arkorum.be
Mevr. Elke Vercaigne
Aanspreekpunt leerkrachten - pedagogisch-didactisch
elke.vercaigne@arkorum.be
Interessante links

De Bever Centrum

Kleuter, 1e, 2e en 3e leerjaar

4e, 5e en 6e leerjaar

De Bever Kapelhoek

Kleuter en lager