Team

Ons zorgteam, schoolbestuur, leerkrachten en administratieve medewerkers.

De Bever Centrum

Leerkrachten
Mevr. Anneleen Messiaen en op dinsdagnamiddag Mevr. An Verstraete
Peuter - gele klas
anneleen.messiaen@arkorum.be - an.verstraete@arkorum.be
Mevr. Carine Parmentier en op woensdag Dhr. Cédric Herreman
1ste kl A - blauwe klas
carine.parmentier@arkorum.be - cédric.herreman@arkorum.be
Mevr. Els Verhaeghe
1ste kl B - rode klas
els.verhaeghe@arkorum.be
Mevr. Hilde Commeyne
2de kl A - oranje klas
hilde.commeyne@arkorum.be
Mevr. Olivia Couckhuyt
2de kl B - groene klas
olivia.couckhuyt@arkorum.be
Mevr. Saskia Depoorter en op woensdag Mevr. Justine Rosseel
3de kl A - witte klas
saskia.depoorter@arkorum.be - justine.rosseel@arkorum.be
Mevr. Janne Verhaest en op donderdagnamiddag Mevr. An Verstraete
3de kl B - paarse klas
janne.verhaest@arkorum.be - an.verstraete@arkorum.be
Mevr. Sofie Portier
1A
sofie.portier@arkorum.be
Mevr. Stefanie Valcke
1B
stefanie.valcke@arkorum.be
Mevr. Kristien Desimpelaere - Mevr. Sietske Denys
2A
k.desimpelaere@arkorum.be - sietske.denys@arkorum.be
Mevr. Sylvie Kesteloot (nu vervangen door Mevr. Emilie D'hondt)
2B
emilie.dhondt@arkorum.be
Mevr. Marte Deprez
3A
marte.deprez@arkorum.be
Mevr. Liesbet Vanderghote - Mevr. Ine Verbrugghe
3B
liesbet.vanderghote@arkorum.be - ine.verbrugghe@arkorum.be
Mevr. Marie Vanden Bussche
4A
marie.vandenbussche@arkorum.be
Mevr. Laura Bossuyt
4B
laura.bossuyt@arkorum.be
Dhr. Dries Lievens
5A
dries.lievens@arkorum.be
Mevr. Febe Dekeyzer - Mevr. Femke Van Den Haute
5B
febe.dekeyzer@arkorum.be - femke.vandenhaute@arkorum.be
Mevr. Katrien Kerkhof - Mevr. Femke Van Den Haute
6A
katrien.kerkhof@arkorum.be - femke.vandenhaute@arkorum.be
Mevr. Ine Verstraeten
6B
ine.verstraeten@arkorum.be

De Bever Kapelhoek

Leerkrachten
Mevr. Sharon Verbeke - Mevr. Justine Rosseel
Konijntjesklas
sharon.verbeke@arkorum.be - justine.rosseel@arkorum.be
Mevr. Hannelore Vandecappelle - Mevr. Justine Rosseel
Bijtjesklas
h.vandecappelle@arkorum.be - justine.rosseel@arkorum.be
Mevr. Roos Carron
1C + ambulante zorg eerste graad
roos.carron@arkorum.be
Mevr. Arcelline Schaubroeck
2C (+ combiklas 1/2C)
a.schaubroeck@arkorum.be
Mevr. Sietske Denys
3C
sietske.denys@arkorum.be
Mevr. Ellen Hellebuyck
4C (+combiklas 3/4C)
ellen.hellebuyck@arkorum.be
Mevr. Andel Lefere
5C
andel.lefere@arkorum.be
Mevr. Louise Vandoorne
6C
louise.vandoorne@arkorum.be

De Bever Centrum - Kapelhoek

Zorgteam
Mevr. Daisy Lootens
Zorgcoördinator
daisy.lootens@arkorum.be
Bewegingsopvoeding
Dhr. Cédric Herreman
Kleutergym
cédric.herreman@arkorum.be
Mevr. Hélène Van Den Steen
L.O.
helene.vandensteen@arkorum.be
Dhr. Ruben Berteloot
L.O.
ruben.berteloot@arkorum.be
Dhr. Jarod Vanacker
L.O.
jarod.vanacker@arkorum.be
ICT-coördinator
Mevr. Femke Van Den Haute
femke.vandenhaute@arkorum.be
Beleidsondersteuning
Mevr. Marleen Dujardin
marleen.dujardin@arkorum.be
Kinderverzorgster
Mevr. Bianca Theunynck
bianca.theunynck@arkorum.be
Mevr. Tine Lapere
Tine.lapere@arkorum.be
Secretariaat
Mevr. Lisa Wyffels
Centrum
lisa.wyffels@arkorum.be
Mevr. Joke Pollet
Centrum - Kapelhoek
joke.pollet@arkorum.be
Mevr. Tine Boydens
Kapelhoek
tine.boydens@arkorum.be
Directieteam
Dhr. Toon Van Belleghem
toon.vanbelleghem@arkorum.be
Mevr. Sabrina Versyck
sabrina.versyck@arkorum.be
Interessante links

De Bever Centrum

Kleuter, 1e, 2e en 3e leerjaar

4e, 5e en 6e leerjaar

De Bever Kapelhoek

Kleuter en lager