Zoektocht naar suikerklontjes en Spiekpietjes.

Juf had in de klas 8 suikerklontjes verstopt. Die mochten wij in duo’s gaan zoeken. En dit aan de hand van een plattegrond van onze klas. Daarop konden we ‘aflezen’ (rode kruisje) waar het suikerklontje verstopt zat. Na een eerste goeie waarneming van onze kaart, mochten we gaan vertellen aan juf waar we dachten dat ons suikerklontje verstopt zat. En dan zoeken maar!

Ook tijdens de deelgroepen konden we in het Sinterklaashuisje via een plattegrond suikerklontjes verstoppen en zoeken.

Op een dag kregen we te horen dat er zich in onze school 6 Spiekpietjes verstopt hadden. Op een plattegrond van onze school konden we zien waar ze zich precies verstopt hadden. We volgden het plan en gingen op zoek. En raad es….. we vonden ze allemaal! Elk Spiekpietje had ook een opdracht voor ons. 🙂

De Bever Centrum

Kleuter, 1e, 2e en 3e leerjaar

4e, 5e en 6e leerjaar

De Bever Kapelhoek

Kleuter en lager